Medzinárodný učiteľský preukaz, ktorý Vám prináša množstvo výhod

HOME PREUKAZ ITIC Stredoškolský ITIC

TIPY ako ŠETRIŤ s ITICom 

 

 

Tip na letnú dovolenku na Slovensku

 

Povinná výbava na leto a ochrana pred slnečným žiarením

  

 

Oslávte nielen Deň učiteľov vďaka preukazu ITIC lacnejšie

 

 

5 spôsobov ako ušetriť z učiteľského platu v Bratislave

 

 

Nápady, ako kreatívne stráviť čas s rodinou a ešte pritom ušetriť v Košiciach a Prešove

 

 

 

→ Čím viac ušetríte, tým viac si môžete dopriať Smile

 


 

 

Tip na letnú dovolenku na Slovensku

 

Máte radi kempovanie? Vyskúšajte Mara CAMPING. 

maracamping.mioweb.cz

 

Mara Camping je rezort s dlhoročnou tradíciou, ktorý svojou kvalitou presvedčil už aj našich rodičov. Spĺňa potreby dnešnej modernej doby a každž si môže užiť pravý kemping bez toho, aby stratili kontakt so všetkými vymoženosťami dnešných dní.

 

Kemp ponúka viaceré možnosti ubytovania - na svoje si prídu milovníci kempovania či priaznivci karavaningu. Okrem toho ponúkame ubytovanie v romantických zruboch, mobilných domčekoch či chatkách, alebo si prenajmete jeden zo stanov. 

 

Spätosť s prírodou je to, čo tento štýl dovolenkovania robí dovolenku diametrálne inou a je dokonalou voľbou pre rodiny s deťmi.
Jedinečné spojenie pláže s ponukou ubytovania, zábavy na vodnej hladine a pravidelných, zaujímavých podujatí jednoznačne osloví Vás aj Vaše deti.

 

Práve vďaka Mara FUN celý rezort dostáva nový aktívny rozmer. Ľudia môžu na vlastnej koži prežiť  zážitky, ktoré boli doposiaľ dostupné len v prímorských letoviskách. V širokej ponuke atrakcií na vode od klasických vodných bicyklov alebo lyží až po „lietajúcu“ dosku flyboard a super rýchle skútre si určite každý nájde to svoje. Každoročne inovovaný sortiment požičovne Mara FUN je aj tento rok bohatší o novú atrakciu – Mega Stand Up Paddle alebo surf, na ktorom môže veslovať naraz až 7 osôb. Partie ľudí tak môžu vyskúšať svojho tímového ducha a športové zručnosti. Podobné služby v okolí jednoducho neexistujú.

 

Informácií o zľave nájdete: TU

 

 

 

Povinná výbava na leto a ochrana pred slnečným žiarením

 

Pri veľkom teple telo stráca potením toľko soli, že dôsledky môžu byť fatálne. Úpal je taktiež spôsobený v prvom rade stratou soli. Nedostatok soli sa prejavuje ako vyčerpanosť, únava až kŕče z teploty a úpalu ( nevoľnosť, zvracanie, závrate, vyčerpanie, kŕče v tých svaloch, ktoré sme namáhali). Keď pijeme vodu, stav sa zhoršuje. Zlepšuje sa iba ak by sme ju osolili. Odporúča sa preto užívať produkty ako Morská soľ, či Bunkové soli, ktoré efektívne slúžia na uspokojenie minerálnych nerovnováh a obnovujú funkciu buniek. Draslík je v tomto období taktiež veľmi vyhľadávaný, nakoľko udržuje telesné tekutiny vo vyváženom stave a teda určuje množstvo vody v tkanivách a tým nás chráni pred dehydratáciou.
Vitamín C je prirodzený anti-histamín s protizápalovým účinkom, nie je uložený v tele a musí sa denne doplniť, aby bol účinný. Pri zmenách teplôt chráni naše telo pred náchylnosťou k ochoreniu, keďže výrazne prispieva k správnej funkcii imunitného systému. Je nevyhnutný pri výrobe kolagénu, ktorý je potrebný pre zdravú, mladistvú pokožku, ktorá je namáhaná najmä v lete. Vitamín C môže tiež pomôcť chrániť pred UV žiarením. Skvelou alternatívou je napríklad naše tekuté „céčko“ sladené fruktózou, ktoré možno využiť miesto sirupu do vody a Vy sa môžete zdravo osviežiť v priebehu celého dňa.
Vitamín E, rovnako ako Vitamín C, patrí k antioxidačným vitamínom a je dôležitý pri ochrane buniek pred poškodením vyvolaným voľnými radikálmi. To je obzvlášť dôležité v letných mesiacoch, kedy je slnko najsilnejšie. Prispieva k zdraviu pokožky, očí a imunitného systému.

 

Obrazok2-1

 

 

Ak sme vystavení prílišnému slnečnému žiareniu, určite by sme mali siahnuť po vyššie uvedených vitamínoch a mineráloch. Ako prevencia proti spáleniu pokožky na slnku je však veľmi efektívny vitamín B10 – PABA. Už denným užívaním 1g tohto vitamínu sa odolnosť voči popáleninám zvýši stonásobne. Pre vyživenie namáhanej pokožky po opaľovaní je skvelý Aloe Vera gél, ktorý pôsobí ukľudňujúco, zlepšuje kvalitu kože , či hojenie rán po spálení kože na slnku.

 

Obrazok1-3

 


Všetky uvedené výrobky nakúpite s 20%zľavou na https://www.natural-sk.sk

 

 

 

 

 Oslávte nielen Deň učiteľov vďaka preukazu ITIC lacnejšie


Učiteľ popri tom, že odovzdáva znalosti, sa podieľa na výchove novej generácie ľudí. Preto sa 28. marec stal dňom venovaný práve učiteľom. Sviatok je oslavou práce všetkých pedagogických pracovníkov, ktorých práca je poslaním a zaslúžia si za svoje znalosti, trpezlivosť a obetu úctu a poďakovanie.


Deň učiteľov je deň ako stvorený na oslavu tohto významného povolania. Spôsobov je mnoho. My Vám prinášame 3 tipy na oslavu Vášho dňa, pri ktorej vďaka preukazu ITIC ešte aj ušetríte.


Dámska volenka v Cinemacityvolga

Obľubujete české filmy? Potom rozhodne odporúčame nový český film Otcova volga z dielne režiséra Jiřího Vejděleku. Film je o matke a dcére, ktoré sa rozhodnú cestovať veteránom volga GAZ 21 po stopách bývalých mileniek zosnulého otca a manžela a hľadať jeho nemanželského syna. Nenechajte si ujsť túto emotívnu, napínavú, zábavnú jazdu so skvelými hereckými výkonmi. Vďaka preukazu ITIC si ju vychutnáte so zľavou 2 € z ceny vstupenky.

 

 

 

 

Pohodové posedenie na káve v Café Dias

cafe_dias

Príjemné prostredie a chutná káva zaručene potešia. V Café Dias nájdete znamenité kávy z rôznych kútov sveta, takže každý dúšok možno prirovnať k novému cestovateľskému dobrodružstvu. Unikátnou je najmä káva Dias, zmes 100 % arabík, ktorá je špeciálne miešaná a pražená výhradne pre Café Dias. Túto, ale aj mnoho ďalších káv si vďaka preukazu ITIC vychutnáte s 10% zľavou. Príjemnú atmosféru Vám umocnia i chutné zákusky či chrumkavé panini s 5% ITIC zľavou.

 

 

 

 

Nový kúsok oblečenia z Reserved

reserved

Jarná kolekcia Reserved je svieža, plná farieb, štýlových vzorov a modelov, ktoré môžete navzájom ľahko kombinovať. Ponúka moderný design inšpirovaný svetovými trendami. Nájdete tu tak klasické línie, ako aj módne výstrelky ale aj originálne vzory. Pri nákupe v týchto predajniach s preukazom ITIC je možné ušetriť 10% z celkovej ceny nákupu.

 

 

 

Či už si doprajete filmový zážitok alebo ochutnáte jednu zo svetových káv či si kúpite niečo pekné na seba vďaka preukazu ITIC to ide vždy lacnejšie. 

 

Ak ešte preukaz ITIC nevlastníte, môžete si ho objednať z pohodlia domova alebo na vašej škole.

 

 

 

button_objednat

 

 


 

  


 

5 spôsobov ako ušetriť z učiteľského platu v Bratislave

 

Počuli ste už vetu ,,peniaze treba zarábať a nie šetriť?´´


Avšak keď máte veľa peňazí, netrápi Vás ako ušetriť a zas naopak, keď ich nie je dostatok, hľadáte riešenia kde a ako to euro ušetriť.


Nakupovanie sa stalo neoddeliteľnou časťou našich životov a pre mnohých je aj spôsobom ako príjemne tráviť voľný čas. Mnoho z nás je schopných za mesiac utratiť celý svoj príjem bez ohľadu na sumu na výplatnej páske a neušetriť nič navyše. V tomto článku Vám chceme priniesť 5 spôsobov ako ušetriť peniaze pri nakupovaní, ako nakupovať efektívnejšie, lacnejšie a čo to ušetriť.


Ako učiteľ máte nárok na využívanie vernostných zliav, ktoré Vám ponúka medzinárodný preukaz učiteľa, takzvaný preukaz ITIC tak prečo to nevyužiť? Preukaz Vám prináša zľavy po celý rok a to vo všetkých oblastiach života.

 

BA_family

Tovary a služby každodennej spotreby sú súčasťou nášho denného života.

Zamysleli ste sa už nad tým, koľko EUR ročne pretelefonujete, alebo koľko EUR ročne miniete na nákup v potravinách? Rátate to v stovkách EUR?


Začnite lepšie hospodáriť s Vašimi peniazmi už dnes! ITIC preukaz prináša všetkým jeho držiteľom výhodné nákupy v potravinách TERNO s 2% celoročnou zľavou. Pri priemernom rodinnom nákupe 350 EUR mesačne v potravinách ušetríte 7 EUR čo ročne predstavuje až 84 EUR.


Okrem toho ako držiteľ preukazu máte nárok tiež na výhodný ISIC paušál, za ktorý platíte len 9 € mesačne. Ročné výdavky za telefón Vás vyjdú len na 108 EURO. Koľko to je v súčasnosti?


Strava a účty za telefón nie sú jedinými položkami, ktoré nám mesačne ukrajujú z rozpočtu. Taktiež by sme sa chceli pekne obliekať, dopriať si trocha oddychu či zábavy a investovať do vzdelania. Vďaka jednej karte viete ušetriť v každej zo spomínaných oblastí.

 

Zaobliecť so zľavou sa viete v Reserved kde nakúpite elegantnú ležérnu módu vhodnú nie len na pracovisko so zľavou 10%, ďalej v obchodoch Cropp, House a Justplay taktiež so zľavou 10% z nákupu, v predajniach Bepon so 7% zľavou. Pre nákup elegantného oblečenia s 10% zľavou navštívte prevádzky Alian Delon Ozeta.


Po zľavových nákupoch si doprajte trošku zábavy v kine Cinema City alebo v niektorom z bratislavských divadielDivadlo nová scéna so zľavou 30%, Divadlo ASTORKA so zľavou 20 - 30%, alebo v samotnom Slovenskom národnom divadle so zľavou až 50% z ceny vstupualebo vymeňte zábavu za oddych v kozmetickom – kadernícko - masážnom centre XoXo day spa kde zrelaxuje s 15% zľavou či v pohodlí domova s dobrou knihou od Panta Rhei alebo Martinus u oboch s 10% zľavou na nákup.


Či už zásobujete chladničku, šatník alebo si doprajete trošku zábavy a relaxu s telefónnom v ruke, myslíte na to, že každá z aktivít Vám dokáže ročne ušetriť nemalé peniaze na ďalšie zážitky a to vďaka preukazu ITIC.


 

Ak ešte preukaz ITIC nevlastníte, môžete si ho objednať z pohodlia domova alebo na vašej škole.

 

 

 

button_objednat

 

  

 

 


 

 

Nápady, ako kreatívne stráviť čas s rodinou a ešte pritom ušetriť v Košiciach a Prešove

 

Čas letí ako voda a vidíme to hlavne na deťoch, ako sa nám rýchlo menia pred očami. Väčšina rodín si v každodennom zhone neuvedomuje, aké sú vzácne a dôležité spoločne strávené chvíle.

 

Faktom však ostáva, že práve spoločne strávené chvíle prinášajú najväčšiu pridanú hodnotu.


Či si to chceme priznať, alebo nie, mnohí z nás trávia spoločné víkendové voľno v nákupných centrách. V tomto článku Vám chceme priniesť 7 nápadov ako čas s rodinou využiť efektívnejšie a mimo nákupných centier a ešte k tomu aj pár EUR ušetriť.


Ako učiteľ máte nárok na využívanie vernostných zliav, ktoré Vám ponúka medzinárodný preukaz učiteľa, takzvaný preukaz ITIC tak prečo to nevyužiť? Preukaz Vám prináša zľavy po celý rok a to vo všetkých oblastiach života.


Vzdeláva sa celá rodina


KE_family

Košice či Prešov, dve metropoly východu, prinášajú skvelé možnosti kultúrneho vyžitia.

 

Vezmite rodinu do Štátneho divadla v Košiciach na bežné predstavenie činohry, opery a baletu alebo do divadla Jonáša Záborského v Prešove. V oboch divadlách máte nárok na 50% zľavu z ceny vstupného na vybrané domáce predstavenia.

 

Ak divadlo nie je miesto, ktoré by Vás lákalo navštívte Slovenské technické múzeum, ktoré vystavuje v Košiciach veľkú časť zbierkového fondu dokumentujúceho vývoj elektrotechniky. Daná expozícia pozostáva z dvoch tematických celkov, ktoré sa venujú prevratným objavom v rámci dorozumievania a dorozumievacej techniky a objavom súvisiacim so záznamom a reprodukciou zvuku a obrazu. V múzeu je aj planetárium a ďalšie zaujímavé expozície. Na takúto vzdelávaciu expedíciu do minulosti si taktiež môžete uplatniť 50% zľavu z ceny vstupu.

 

Alebo čo tak navštíviť ESCAPE ROOM? V preklade, úniková izba je hra pre malých aj veľkých, ktorá prináša unikátny zážitok. Jej cieľom je spolupracovať, hľadať indície, riešiť najrôznejšie hlavolamy či zaujímavé hádanky. Hra trvá 70 minút a s preukazom ITIC ponúka zľavu 4 € zo vstupného.

 

Šport posilní tímového ducha


Ste rodina, ktorá fandí hokeju? Potom je pre Vás ideálne miesto na strávenie voľného času hokejový štadión HC Košice a povzbudzovanie tímu v jeho výkonoch. Hokejoví nadšenci s platným preukazom ITIC si môžu uplatniť 10% zľavu na hokejové zápasy HC Košice v základnej časti aj v play off.

Ak ste rodina aktívnych športovcov potom využite 20% zľavu v mestskej plavárni Košice, ktorá poskytuje plavecký bazén spojený z 50 metrového a 25 metrového plaveckého bazéna a v letnej sezóne sprístupňuje pre verejnosť aj vonkajšiu trávnatú plochu s detským bazénikom.

 

Pohoda v podobe rozprávky


Kino

Máte doma drobcov, ktorí sú sledovatelia všetkých rozprávok?

V Ster century cinemas im aj sebe doprajete unikátny filmový zážitok, ktorý umocnia pukance alebo nachos. Držiteľ platného preukazu ITIC má nárok na zľavu zo vstupného 1 €.

 

 

 

 

Či už sa vyberiete za vzdelaním, športom alebo do kina, myslíte na to, že každá z aktivít Vám dokáže ročne ušetriť nemalé peniaze na ďalšie zážitky a to vďaka preukazu ITIC.

 

 

Ak ešte preukaz ITIC nevlastníte, môžete si ho objednať z pohodlia domova alebo na vašej škole.

 

button_objednat